چهارشنبه 5 تير 1398   11:08:17
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1397/10/4 سه‌شنبه
 • تشکیل جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان به ریاست فرماندار/ تاکید فرماندار بر پیگیری مصوبات جلسه

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران  جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گچساران به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء ستاد ساماندهی جوانان با محوریت استفاده از فضای مجازی و سلامت این فضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد

  فرماندار گچساران در این جلسه با تاکید بر پیگری و لازم الاجراء بودن مصوبات ستاد ساماندهی جوانان گفت : جوانان سرمایه های جامعه ما هستند و می بایست مورد حمایت هرچه بیشتر مسئولین قرار گیرند.وتصمیماتی  که در راستای آماده نمودن زیرساختها مصوب می شود باید پیگیری و به مرحله اجراء برسد.

  عبدالرحیم رحیمی ابراز داشت :دشمنان از راههای گوناگون فرهنگی و اجتماعی از راه نفوذ در نسل جوان و نوجوان دنبال ضربه زدن به انقلاب و نظام هستند که نیازمند توجه جدی مسئولین به بحث اسیب های اجتماعی این قشرو مصون نمودن آنها از این آسیب ها  می باشد.

  وی با اشاره به فضای مجازی و معایب و مزایای استفاده از این فرصت برای پیشرفت و توسعه جوامع اظهار داشت : فضای مجازی تیغ دو لبه‌ای است که می‌تواند هم آسیب و هم فرصتی برای برون‌رفت از مشکلات به‌حساب آید.

  فرماندار گچساران افزود: باید از تکنولوژی های نوین و علوم روز با بهره برداری درست از ظرفیت ها، برای توسعه امکانات موجود استفاده شود.

  وی  با تأکید بر لزوم استفاده صحیح از فضای مجازی برای رفع مشکلات جوانان گفت: فضای مجازی میتواند هم آسیب و هم فرصتی برای برون‌رفت از مشکلات باشد که باید سعی شود تا آسیب ها به حداقل و فرصت ها به بهترین نحو ممکن استفاده شود

  رحیمی با اشاره به بحث اشتغال جوانان و تاثیر آن در کاهش آسیب های اجتماعی افزود:متاسفانه جوانان ما دنبال کار در ارگان های دولتی هستند که باید این فرهنگ سازی در بین افراد جویای کارمبنی بر محدود نبودن اشتغال به ارگانهای دولتی ایجاد گردد.

  عكس هاي مرتبط :

  مجری سایت:شرکت سیگما