چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   10:37:44
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1397/11/16 سه‌شنبه
 • سرپرست فرمانداری از افتتاح و کلنگ زنی 72 پروژه در دهه فجر امسال در گچساران خبر داد

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گچساران ؛ سرپرست فرمانداری شهرستان گچساران در جمع خبرنگاران ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: نظام جمهوری اسلامی در دوران چهل ساه خود خدمات ارزشمندی را به مردم انقلابی ملت ایران ارائه کرده است .

  علی خوان پایه افزود: این نظام به برکت خون شهیدان و رهبری معمار کبیر انقلاب و همدلی و وحدت کلمه ملت غیور ایران به پیروزی رسیده و تا کنون توانسته است با اقتدار علیه هجمه های دشمنان خود پیروز و سربلند بوده و خواهد بود.

  علی خوان پایه با اشاره به 72 پروژه آماده افتتاح و یا کلنگ زنی در سطح شهرستان در دهه مبارک فجر گفت : این پروژه ها با اعتباری افزون بر یکهزار و 240 میلیارد ریال افتتاح یا عملیات اجرایی آنها شروع خواهد شد.
  وی این طرح ها را در بخش های زیرساخت های شبکه برق،آب، بهداشت، مسکن، کشاورزی، صنعت و آموزش مناطق شهری و روستایی اعلام کرد.
  خوان پایه اظهار داشت: از این تعداد طرح 51 طرح با اعتباری بیش از 650 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.
  فرماندار گچساران گفت: مجتمع خدمات، گردشگری و رفاهی عالیشاهی با اعتبار 40 میلیارد ریال، کارخانه بسته بندی خرما با 10 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار، مجتمع فرهنگی ورزشی دوگنبدان با اعتبار 37 میلیارد و 500 میلیون ریال، سیلوی 30 هزار تنی ذخیره گندم کارخانه آرد مارون با اعتباری بیش از 67 میلیارد ریال، مدرسه 6 کلاسه خیرآباد سفلی با اعتبار 13 میلیارد ریال و چمن مصنوعی دیل با اعتبار پنج میلیارد ریال از جمله پروژه های عمرانی افتتاحی در این شهرستان است.
  خوان پایه تعداد پروژه هایی که عملیات اجرایی آنها در ایام مبارک فجر شروع خواهد شد را 21مورد اعلام کرد و گفت: 590 میلیارد ریال اعتبار نیز برای این طرح های جدید تخصیص یافته است.
  وی ابراز کرد: عملیات اجرایی روشنایی و روکش آسفالت گچساران بطول هفت کیلومتر با اعتبار 52 میلیارد ریال، مجتمع رفاهی با اعتبار 45 میلیارد ریال، چمن مصنوعی چهاربیشه علیا با اعتبار پنج میلیارد ریال، سالن ورزشی روستای مارین سه میلیارد ریال در دهه فجر آغاز خواهد شد.


  مجری سایت:شرکت سیگما