چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   11:02:09
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1397/11/17 چهارشنبه
 • تاکید فرماندار بر تشریح و تبیین دستاوردهای انقلاب و نظام برای مردم/ حفظ همدلی و تعامل مسئولین برای خدمت بهتر و مطلوب تر در شهرستان

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛سرپرست فرمانداری شهرستان گچساران در جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برنامه های افتتاحی و کلنگ زنی پیش بینی شده دهه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی هدف از برگزاری برنامه های دهه فجـر و سالگرد پیروزی انقلاب را بازخوانی و یادآوری آرمان ها، ارزش ها و اهداف  والای معمار کبیر انقلاب و  انتقال دستاوردهای انقلاب به نسل های بعد  بعنوان آینده سازان کشور دانست و گفت : باید با ارائه و بازگو نمودن خدمات نظام جمهوری اسلامی به مردم و نسل جوان و نوجوان باعث دلگرمی مردم و افتخار به گذشته و امیدواری به آینده در آنها شویم .

  مهندس خوان پایه با تاکید بر تشریح و تبیین  دستاوردهای انقلاب و نظام  برای مردم اظهار داشت :کشور ایران اسلامی و بخصوص شهرستان گچساران از برکات این نظام و دلسوزی مسئولین  به سرعت در حال پیشرفت و توسعه و عمران و آبادانی است  که آینده بسیار امیدوارکننده ای پیش روی مردم عزیز است و این پیشرفت ها ماحصل تلاش همه دلسوزان ومسئولین می باشد.   

   وی افزود: علی رغم تحریم های ظالمانه دشمنان علیه کشور و مشکلات اقتصادی موجود خدا را شکر با پیگیریهای مسئولین و بویژه نماینده مردمی و دلسوز شهرستان پروژه های خوبی و ماندگاری در زمینه های عمرانی ،اجتماعی،فرهنگی و ... در سطح شهرستان در حال فعالیت می باشند که تعداد 72 پروژه شاخص برای کلنگ زنی و یا افتتاح در این ایام فرخنده و مبارک پیش بینی شده است .
  مهندس خوان پایه  ضمن تقدیر از زحمات مسئولین مرتبط و اقدامات مثبتی که به انجام رسیده است گفت: با توجه به  همکاری گرم، تعامل  و صمیمیتی که  بین مسئولین وجود دارد  وضعیت مناسبی برای شهرستان ارزیابی میشود که در حفظ این رابطه برای انجام کار، خدمت به مردم و رفع نواقص باید تلاش شود.
  سرپرست فرمانداری گچساران با اشاره به لزوم و ضرورت فضا سازی متناسب با این ایام در سطح شهرستان اظهار داشت : سعی شود با رفع نواقصات موجود در پروژه ها علاوه بر آماده سازی کامل  فضای این پروژه ها نیز متناسب با ایام الله دهه فجر باشد .

  نماینده عالی دولت در شهرستان گچساران با بیان این مطلب که در روز پنجشنبه بعد از ظهر و جمعه برنامه افتتاح و کلنگ زنی پروژه های شهرستان صورت خواهد گرفت گفت : با دعوت از استاندار محترم استان و نماینده مردم شریف شهرستان و جمعی از مدیران کل و مدیران شهرستانی طبق برنامه پیش بینی شده این پروژه ها از فردا بعد از ظهر(پنجشنبه هجده بهمن ماه )  افتتاح و یا عملیات کلنگ زنی آنها آغاز خواهد شد.

  عكس هاي مرتبط :

  مجری سایت:شرکت سیگما