چهارشنبه 2 مرداد 1398   08:01:37
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1397/12/7 سه‌شنبه
 • نخستین نشست سرپرست فرمانداری با اصحاب رسانه و خبر/تصاویر

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛ اولین نشست سرپرست فرمانداری گچساران با اصحاب رسانه و خبر با حضور خبرنگاران و اصحاب رسانه و خبر در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

  سرپرست فرمانداری گچساران ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت فاطمه زهرا (س) ،روز زن و روز مادر رسانه ها را به عنوان پل ارتباطی بین مسئولین و مردم عنوان کرد و گفت : رسانه ها بنا به رسالت خویش همواره یاری گر مسئولین در ارائه خدمات مطلوب به مردم هستند.

  علی خوان پایه ضمن تاکید بر دقت و صحت در اطلاع رسانی و تنظیم اخبار ابراز داشت : خبرنگاران باید با حساسیت صحت و سقم اخبار را در نظر داشته و از انتشار اخبار غیر واقعی خود داری نمایند.

  خوان‌پایه نقد را لازمه کارایی بهتر مسئولین خواهد شد اما اصحاب رسانه باید با نقد منصفانه به پیشرفت و تعالی جامعه کمک کنند و از دلسرد و بدبین نمودن مردم و مسئولین نسبت به همدیگر خود داری نمایند.

  وی وحدت را لازمه پیشرفت و ثبات اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در سطح جوامع بین الملل دانست و گفت : اصحاب رسانه باید همواره در انتشار اخبار مصالح و ارزشهای نظام را مد نظر قرار داهند.

  خوان پایه با اشاره به سوابق اجرایی خود در مسئولیتهای مختلف در سطح استان بیان کرد:  به عنوان نماینده عالی دولت در شهرستان همیشه احقاق حقوق مردم را در نظر خواهم داشت .

  وی افزود: تمام خدماتی که در این شهر ارائه می شود متعلق به تمام شهروندان است ومختص  به جناح یا قشر خاصی نیست و اصحاب رسانه باید مردم را از این خدمات و آگاه نمایند تا علاوه بر رضایتمندی شهروندان آنان به به تعامل ،همکاری و همراهی با مسئولین جهت پیشرفت شهرستان و کشور یاری نمایند.

  سرپرست فرمانداری گچساران با اشاره به اقدامات عمرانی و زیربنائی صورت گرفته در سطح شهرستان گفت : با لطف خداوند و تلاش و تعامل مسئولین قطار توسعه و پیشرفت شهرستان گچساران با توجه به وضعیت اقتصادی کشور از سرعت خوبی برخوردار است .

  بالاترین مقام اجرائی شهرستان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در حوزه کشاورزی  تصریح کرد: تأمین آب ۱۲ هزار هکتار از اراضی گچساران با تلاش مسئولان و دولت انجام شده که خروجی و بهره وری و تاثیر آن در اقتصاد و اشتغال منطقه به خوبی قابل لمس است.

  خوان پایه تصریح کرد : احداث و ایجاد جاده چهار بانده و روشنایی معابر و کیفیت دیگر محورهای این شهرستان در حوزه راهداری و حمل و نقل نشان از توجه مسئولان و دولت به بهبود و پیشرفت امورات زیربنائی می باشد.
  شایان ذکر است فرماندار به سوالات مطرح شده توسط خبرنگاران پاسخ گفتند.

  عكس هاي مرتبط :

  مجری سایت:شرکت سیگما