چهارشنبه 2 مرداد 1398   07:55:46
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1397/12/13 دوشنبه
 • فرماندار گچساران عنوان کرد: دانشجویان یکی از ارکان حفظ وحدت در جامعه هستند

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران نشست سرپرست فرمانداری گچساران با مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان با هدف بررسی مسائل و مشکلات دانشجویان برگزار گردید.

  سرپرست فرمانداری گچساران پس از استماع سخنان دانشجویان اظهار داشت :بحث های مطرح شده مطالباتی هستند که بخشی از آنها بحق بوده و بخشی از آنها نیز ناشی از مسائل مبطلا به جامعه هستند .

  علی خوان پایه تصریح کرد:مسئولین و خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی ایران همواره دغدغه خدمت به مردم و این انقلاب را داشته و همواره در راه اعتلای این کشور ثابت قدم بوده و تلاش میکنند.

  وی افزود: انتظارمی رود همه در حیطه و حوزه مسئولیت خود علاوه بر رضای خدا رضای مردم و خلق الله را نیز در نظر بگیرند .

  سرپرست فرمانداری با بیان این مطلب که  اعتقاد ما بر این است که مردم را در عمل باید درک کنیم نه به صورت شعاری تصریح کرد:برخی از مشکلات ساختاری است و برخی دیگر نیز زاییده دست خود ما می باشد که میتوان با فرهنگ سازی و آگاه نمودن جلوی بسیاری از مسائل گرفته شود.

  وی بر حفظ وحدت و یکپارچگی در جامعه تاکید کرد و گفت : دانشجویان یکی از ارکان حفظ وحدت در جامعه هستند

  مهندس خوان پایه تصریح کرد :امروز ایران اسلامی،با توجه به هجمه های دشمن بیش از هر زمان دیگری به وحدت ،همدلی و یکپارچگی نیاز دارد و وظیفه تمام مسلمانان به ویژه دانشجویان و اساتید دانشگاه حفظ وحدت و همگرایی می باشد.

  سرپرست فرمانداری گچساران با اشاره به مشکلات مطرح شده در خصوص مکاتبات با ادارات و اعتبارات و امکانات موجود بویژه در سطح روستاها نیز گفت: نظام برنامه ریزی بر اساس نیازها –شاخص ها و اولویت ها پیش بینی شده است و با توجه به نیاز سنجی جوامع تعاریف از امکانات متفاوت است .

  وی ابراز داشت : به برکت نظام جمهوری اسلامی ایران و تلاش مسئولین امکانات و زیرساختهای خوبی بویژه طی سالهای اخیر در شهرستان و روستاها ایجاد شده است .

  خوان پایه توزیع امکانات سطح روستاها را با توجه به تناسب جمعیت و گستردگی روستاها عنوان کرد و گفت :  جدولگزاری ،ایجاد طرح هادی ،گاز ،برق ،آب آشامیدنی ،آسفالت و گسترش راههای ارتباطی ،مخابرات ،خانه های بهداشت و ....از جمله خدماتی است که در اکثر روستاهای شهرستان جهت رفاه حال این عزیزان ایجاد شده است  

  نماینده عالی دولت در شهرستان با بیان این مطلب که اعتبارات هر شهرستان توسط کمیته تخصصی شورای برنامه ریزی و دستگاههای اجرایی شهرستان با توجه به بررسی شرایط و پیشنهادات ارائه شده توزیع می گرددگفت : نظام بودجه ریزی باید به سمت عملیاتی پیش برود تا کارها نمود بیشتری داشته باشد و خدمات انجام شده رضایت مردم را در پی داشته باشد.

  وی دی ادامه مکاتبات اداری را نیز دارای شرایط و ضوابط خاص اداری عنوان کرد و اظهار داشت : مکاتبات اداری دارای سطوح تعریف شده است و باید بر اساس شرایط خاص و طبق مقررات و مجاری قانونی انجام گیرد .

  در پایان سرپرست فرمانداری گچساران آمادگی خود و دستگاههای اجرایی را جهت تعامل و مشارکت در صورت داشتن برنامه ای خاص توسط   تشکلهای دانشجویی اعلام نمود.

  عكس هاي مرتبط :

  مجری سایت:شرکت سیگما