چهارشنبه 2 مرداد 1398   08:19:18
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
 • 1397/12/13 دوشنبه
 • تاکید معاون فرماندار گچساران بر همکاری دستگاههای اجرایی جهت ترویج و اقامه نماز /تبیین اهمیت نماز و ترویج آن با استفاده از ظرفیت های مختلف

  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛ معاون سیاسی امنیتی ،اجتماعی فرمانداری شهرستان گچساران در جلسه شورای اقامه نماز شهرستان با اشاره به اهمیت جایگاه نماز تأکید کردند همه مدیران دستگاههای اجرایی باید به وظایف خود در اقامه نماز عمل کنند و به مدیریت جهادی وانقلابی باورداشته باشند.

  سید مرتضی سجادپور  بر اهمیت اقامه ی فریضه نماز در سطح ادارات شهرستان تاکید کرد و از مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان خواست همت و همیت بیشتر در راستای برپایی نمازجماعت بعمل اورند.

  معاون فرماندار گچساران  مردم شهرستان را متدین مومن و برپادارنده شعائر ديني توصيف کرد و افزود:مردم شهرستان گچساران مردمی انقلابی و مومن بوده و هستند و اکنون که در آستانه سال نو هستیم باید با غبار روبی و تجهیز نمازخانه ها و مساجد پذیرای خوبی برای مسافرین نوروزی باشیم .

  سجادپور در ادامه  به تلاش استکبار جهانی برای کم رنگ کردن نماز در جامعه اسلامی اشاره کرد وافزود: استکبار جهانی با هدف وابسته کردن نظام اسلامی و رسیدن به اهداف خود برای کم رنگ کردن نماز در جامعه اسلامی تلاش می کند ولی به این هدف خود نخواهد رسید.
  وی در ادامه بر تبیین اهمیت نماز و ترویج آن با استفاده از ظرفیت های مختلف تاکید نمود.
  سجادپور  به آیین  نامه شورای اقامه نماز  اشاره کرد و افزود: در این آیین  نامه تمام موارد مربوط به توسعه و ترویج فرهنگ نورانی نماز گنجانده شده و ستاد اقامه نماز وظیفه نظارت و ارزیابی مستمر و دائمی در اجرای توافقنامه‌هاآیین نامه  را بر عهده دارد.

  عكس هاي مرتبط :

  مجری سایت:شرکت سیگما