چهارشنبه 5 تير 1398   11:04:23
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران ؛ فرماندار گچساران ۴ دستگاه تلویزیون مدار بسته به ارزش ریالی ۲۵۰ میلیون ریال به سالن یادمان شهید چمران در دهلاویه هدیه کرده است.

عبدالرحیم رحیمی در گفتگو با این پایگاه خبر ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهداء والا مقام اانقلاب اسلامی گفت : طی بازدیدی که از اردوی دانش آموزی راهیان نور در مناطق جنگی داشتیم بنا به نیاز 4 دستگاه تلویزیون مدار بسته جهت سالن یادمان شهید چمران تهیه و در این سالن نصب گردید.

وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء را باعث آشنایی نسل جوان و نوجوان با فرهنگ ایثار و شهادت عنوان کرد و گفت : ارزشهای انقلاب اسلامی باید نسل به نسل به عنوان سند افتخار این ملت انتقال داده شود تا بستری ببرای دفاع از آرمانهای این نظام اسلامی باشد.

فرماندار گچساران ارزش ریالی 4 دستگاه تلویزیون اهدایی را 250 میلیون ریال عنوان کرد و افزود: همه ما در زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا مسئول هستیم و باید مسئولان نظام هر آنچه در توان دارند برای توسعه فرهنگ شهادت به کار گیرند.

وی گفت: تبلیغات محیطی برای ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت خصوصاً بین نسل جوانی که آن دوران را به عینه لمس نکرده اند یک امر ضروری است چرا که عزت و اقتدار ایران اسلامی مرهون خون پاک شهدای است.

شایان ذکر است  این تلویزیون ها امروز در مراسمی با حضور فرماندار و فرمانده سپاه شهرستان گچساران و هیأت همراه در دهلاویه رونمایی شد.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما