چهارشنبه 5 تير 1398   10:32:41
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گچساران فرماندار شهرستان صبح امروز در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان عشایرجنوب کشور که با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان و جمعی از مسئولین ادارات در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید  اظهار داشت : این جشن با حضور 9 استان کشور به میزبانی  شهرستان گچساران برگزار خواهد شد .

عبدالرحیم رحیمی افزود: این جشن از 24 بهمن ماه به مدت 4 روز و با حضور بیش از 600 نفر از دانش آموزان پسر عشایر جنوب کشور برگزار خواهد شد .

وی از ادارات و دست اندرکاران خواستند تا با برنامه ریزی و هماهنگی لازم در برگزاری هرچه باشکوهتر این جش بزرگ تلاش و همکاری کنند.

فرماندار گچساران  ضمن تأکید بر نقش عشایر در توسعه و رونق اقتصاد افزود: عشایر ما علاوه بر نقش موثری که در رونق اقتصادی کشور دارند با پرورش  نخبگان علمی و پژوهشی، شعراء ادبا و هنرمندان و دانش آموزان فرهیخته نقشی موثر در اقتدار انقلاب اسلامی در جوامع ملی و بین المللی نیز ایفا میکنند.

رحیمی با اشاره به جانفشانی عشایر غیرو در پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین دفاع از کشور در دوران جنگ تحمیلی تصریح کرد:  عشایر سهم بسزایی در تأمین استقلال کشورمان ایفاء کردند که همه ی اینها نشانه اعتقاد راسخ پدران و مادران  عشایری به نظام مقدّس جمهوری اسلامی ایران است.

وی ادامه داد:در کنار برنامه جشن تکلیف این دانش آموزان، کارگاه های آموزشی ؛ صحت قرائت نماز، احكام ، آشنايی با تقليد و مرجعيت، نشاط و شادابی، نجوم و قبله شناسی و فرهنگ تشکراز ولینعمتان برای دانش آموزان شرکت کننده برگزار خواهد شد.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما