چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   11:24:31
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گچساران ؛ فرماندار شهرستان با همراهی بخشدارمرکزی ،و روسای ادارات جهاد کشاورزی و آبفا روستایی بصورت میدانی مشکلات روستای بابا کلان را بررسی کردند.

مهندس خوان پایه در حاشیه این بازدید گفت : به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی روستاها و شهرها از خدماتی بهره‌مند شده‌اند که در طول تاریخ کشور بی‌سابقه است

وی با اشاره به سیاست دولت تدبیر و امید در توجه به روستاها و جلوگیری از مهاجرت معکوس این قشر اظهار داشت : روستائیان از اقشاری هستند که نقش موثری در اقتصاد کشور داشته و باید با تکریم روستاها و روستانشینان و توجه ویژه به توسعه پایدار آنان علاوه بر خدمات رسانی از مهاجرت معکوس به شهرها جلوگیری کرد.

خوان پایه  وجود همدلی و تعامل در بین اهالی روستاها و مسئولان را باعث خدمت‌رسانی بیشتر و سرعت بخشیدن به امور عنوان کرد و افزود:مردم با تعامل و همکاری با مسئولین آنها را در خدمات رسانی بهتر و مطلوبتر یاری خواهند کرد.

شایان ذکر است فرماندار شهرستان در این بازدید از نزدیک به بررسی مسائل، مشکلات و درخواستهای مردم پرداخت و با تشکیل جلسه ای با مسئولین ذیربط و اعضاء شورای اسلامی و دهیارروستا  مسائل و مشکلات را که شکستگی لوله آب شرب و جاده دسترسی اهالی مهم ترین آنها بود مورد بررسی قرار داد و دستورات لازم در جهت پیگیری و رفع مشکلات آنها را صادر کرد.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما