چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   11:15:38
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گچساران :دومین جلسه هماهنگی برگزاری جشن تکلیف پسران عشایر جنوب کشور در گچساران به ریاست مهندس خوان پایه سرپرست فرمانداری و با حضور هادی زارع پور مدیر کل آموزش و پرورش و روسای ادارات شهرستان در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری گچساران ضمن تسلیت ایام فاطمیه و تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت : کشور و انقلاب در این چهل سال آزمون‌های سختی را پشت سر نهاده ودوران پختگی خود را پشت سر میگذارد و  اکنون زمان مناسبی است که داشته‌ها و دستاوردهای نظام را به بهترین نحو تبیین و به مردم ارائه نماییم.

خوان پایه با اشاره به برگزاری جشن بزرگ تکلیف پسران عشایر جنوب کشور در 24 بهمن ماه در گچساران اظهار داشت : جشن تکلیف دانش آموزان در قالب دوره آموزشی از 24 بهمن به مدت سه روز در راستای اهداف نظام تعلیم و تربیت، اجرایی نمودن منویات مقام معظم رهبری و توسعه و تعمیق فرهنگ اقامه نماز برگزار می‌شود.

وی با بیان این مطلب که این جشن یک جشن ملی و اسلامی است تصریح کرد: ادارت شهرستان گچساران با توجه به اینکه این جشن منافع عمومی را در بردارد از منابع عمومی برای باشکوه تر برگزار شدن آن همکاری لازم را با متولیان امر داشته باشند.

سرپرست فرمانداری گچساران اظهار داشت : جشن تکلیف دانش آموزان عشایری جنوب کشور در منطقه سرابننیز گچساران برگزار خواهد.

مهندس خوان پایه ضمن تاکید بر لازم الاجراء بودن مصوبات جلسات گفت : مصوباتی که در جلسات با حضور مسئولین و یا نمایندگان و کارشناسان ادارات برگزار می گردد لازم الاجراء بوده و باید در زمان مشخص شده اجرایی گردند.

وی افزود:هدف همه ما پیشرفت و توسعه شهرستان است که باید با تعامل و همکاری همه جانبه در راه رسیدن به این هدف مشترک تلاش نماییم .عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما