چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   11:21:19
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گچساران ؛ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری  راهپیمایی 22 بهمن به ریاست سرپرست فرمانداری گچساران و با حضور روسای ادارات شهرستان در سالن کنفرانس فرمانداری  برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری شهرستان گچساران هدف از برگزاری جلسه را برنامه ریزی، انسجام و ایجاد هماهنگی و برنامه ریزی در مباحثی از جمله مسیرهای راهپیمایی، صوت و انتظامات، آذین بندی، اطلاع رسانی، برپایی ایستگاههای صلواتی ،سلامت و...  در روز راهپیمایی ذکر کرد .

علی خوان پایه افزود: باید از همه ظرفیت های موجود برای سربلندی ، عزت و ابهت انقلاب و نظام اسلامی ، به بهترین شکل استفاده گردد.

وی  حضور گسترده اقشار مختلف مردم در مراسم راهپيمايي 22 بهمن ماه را تجلي پشتوانه مردمي و عظيم نظام دانست و خواستار آماده نمودن تمهیدات و زیرساختهای لازم برای برگزاری این راهپیمایی بزرگ شد .

 وی با اشاره به روحیه انقلابی و حضور فعال مردم شهید پرور و انقلابی گچساران در صحنه های مختلف دفاع از انقلاب و نظام تصریح کرد:امروز گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد مقام اول را تقدیم شهدا به انقلاب دارد

خوان پایه خاطر نشان کرد: روحیه ایثارگری و شهیدپروری مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه مردم گچساران سبب شد که امروز با افتخار و سربلندی و بدون هیچ اغراقی بگوییم مردم ما در راستای حفظ انقلاب همیشه در صحنه هستند.

سرپرست فرمانداری  گچساران تصریح کرد: ایجاد نهال نوپای انقلاب که امروز به درختی تناور تبدیل شده و در آستانه چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود با افتخار به گذشته و امید به آینده در جهان قدرتنمایی می کند  نه تنها الگویی برای سایر کشورهای اسلامی شده بلکه خاری به چشم دشمنان اسلام شده همه نشان از جانفشانی‌های این انسان‌های وارسته است.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان اظهار کرد:  تمهیدات لازم جهت حضور مردم و برگزاری باشکوه راهپیمایی در شهرستان فراهم شده و برنامه های مختلفی برای روز راهپیمایی تدارک دیده شده است.

 مهندس خوان پایه  ادامه داد:  مسیر راهپیمایی روز 22 بهمن در شهرستان از میدان امام در مرکز شهر آغاز و پس از عبور از میدان قدس قدیم (زیرگذر شهر) و بلوار ولیعصر تا محل تجمع مردم در پارک شهداء گمنام ادامه خواهد داشت .

 وی  با اشاره به تبلیغات سوء و تلاش دشمنان نظام اسلامی، مبنی بر انحراف مردم بویژه جوانان و نوجوانان غیور و با ایمان ایران اسلامی، خواستار همکاری و تعامل همه مسئولین جهت مهیاسازی شرایط لازم و مناسب و حضور گسترده اقشار محتلف مردم بویژه جوانان و نوجوانان به منظور پاسخ دندان شکن به استکبار جهانی در این راهپیمایی شد.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما