چهارشنبه 2 مرداد 1398   07:03:59
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان گچساران ؛ اولین جلسه مجمع سلامت شهرستان گچساران به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء مجمع در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار گردید.

سرپرست فرمانداری گچساران هدف از برگزاری این جلسه را بحث و بررسی پیرامون مشکلات،چالشها و اولویتهای سلامت شهرستان عنوان کرد.

علی خوان پایه اجتماعی شدن سلامت را یکی از نیاز های اصلی حوزه سلامت دانست و گفت: هدف اصلی مجمع سلامت، اجتماعی کردن سلامت در بین مردم هست تا با آموزش ها و اقداماتی که صورت می گیرد بتوان قدرت سلامت و اینکه مردم سلامت مدار باشند و به سلامتی خود اهمیت بدهند را افزایش دهیم.

 خوان پایه جلب مشارکت نهادهای دولتی و خصوصی را در امر اجتماعی شدن سلامت موثر دانست و گفت : تسهیل دستیابی به شاخصها و اولویتهای مندرج در برنامه عملیاتی و موثر بهداشت و همچنین تقویت همکاریهای بین بخشی با هدف رفع چالشهای فراروی سلامت شهرستان  از دیگر عوامل موثر در امر سلامت می باشد که باید در اولویت برنامه کاری مسئولین محترم باشد.

 وی توجه به بخش سلامت را طی سالهای اخیر مطلوب عنوان کرد و گفت : بهره برداری،کلنگ زنی و اختصاص اعتبارات به حوزه سلامت و ایجاد درمانگاهها ،بیمارستانها ی سطح شهرستان  از مهمترین اقدامات سالهای اخیر  در حوزه سلامت شهرستان می باشد.

در ادامه جلسه حاضرین در این نشست  به ارائه برخی از اقدامات صورت گرفته، پیشنهادات و نظرات خود برای ارتقاء سلامت در شهرستان پرداختند و تصمیماتی اتخاذ شد.

عكس هاي مرتبط :

آرشیو اخبارRSS
نسخه قابل چاپ
مجری سایت:شرکت سیگما